Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Sık Sorulan Sorular

Özel ders randevusu nasıl alırım?

Web sitemizdeki Özel Ders sekmesi altında yer alan ÖZEL DERS TALEBİ tıklayın.  https://etkindefter.com/ozel-ders-talebi/ , ilk oturumu planlamak için 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Başvuru ücreti var mı?

Hayır. Gizli maliyet/ücret yoktur. Sadece öğretmeninizle geçirdiğiniz süre için ödeme yaparsınız.

Memnuniyet garantisi var mı?

Evet. Kendimizi sizin memnuniyetinize adıyoruz. Eğitmeninizden herhangi bir nedenle memnun değilseniz, size yeni bir öğretmen bulmanıza yardımcı olmaktan ve hesabınıza bir saatlik özel ders vermekten memnuniyet duyarız. Kredi alabilmek için söz konusu seanstan sonraki 24 saat içerisinde bizi aramanız gerekmektedir.

Kaç saat özel ders almalıyım?

İhtiyaç duyulan ders saati sayısı, hedeflerinize ve ilk değerlendirmenize bağlı olarak değişecektir. Uzman akademik danışmanlarımız sizin için iyi bir başlangıç ​​noktası belirlemenize yardımcı olacaktır. Akademik danışmanlarımızdan biriyle konuşmak için bizi +90 507 730 5678 den arayın!

Akademik Özel Ders – Eğitmeniniz ilk seansta beceri seviyenizi değerlendirecek ve özel ihtiyaçlarınıza göre doğru ders planını önerecektir. Satın aldığınız saatlerin süresi dolmaz ve arkadaşlarınıza veya ailenize devredilebilir.

Test Hazırlığı Eğitimi – Zayıflık alanlarınızı belirlemek için ücretsiz bir teşhis testi (standartlaştırılmış testlerin çoğu için) sunuyoruz. Eğitmeniniz, ilk seansınız sırasında testi sizinle birlikte gözden geçirecek ve uygun bir ders planı önerecektir.

Eğitmenleriniz hangi saatlerde müsait?

Programınıza göre çalışıyoruz. Sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar, hafta içi veya hafta sonları öğretmenlerimiz mevcuttur. Bize programınızı bildirin, biz de buna uyum sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Her bir özel ders seansı ne kadar sürüyor?

Tipik olarak, özel ders seansları 2 saat sürer. Binlerce müşteriyle çalıştıktan sonra, 2 saatten kısa oturumların yeni materyali kapsamlı bir şekilde gözden geçirmek için yeterli zaman bırakmadığını gördük. Ancak, her öğrencinin farklı olduğunu ve daha kısa veya daha uzun seanslar gerektirebileceğini anlıyoruz, bu nedenle öğretmenlerimiz alternatif düzenlemeler yapmaktan memnuniyet duyar. Bir özel ders seansı için minimum gereksinimimiz bir saattir.

İlk seansımda neler anlatılacak?

İlk oturumu “Kişisel Değerlendirme Dersi” olarak adlandırmayı seviyoruz. Eğitmeniniz yetenek seviyenizi (akademik ders veya sınav hazırlığı) değerlendirecek ve özel ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş bir ders planı oluşturacaktır.

Ders nerede yapılır?

Biz evde eğitim veren bir şirketiz, yani öğretmenimiz evinize gelir; Ancak, yerel bir kütüphane veya kafe gibi karşılıklı olarak uygun bir yerde buluşmayı tercih ederseniz, sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Seanslar için ne zaman ödeme yaparım? Doğrudan öğretmene ödeme yapabilir miyim?

Eğitmenlerimiz  doğrudan sizden ödeme kabul edebilir. Ödemeler, çevrimiçi  veya doğrudan öğretmene yapılmalıdır. Önceden özel ödeme düzenlemeleri yapılmadığı sürece tüm ders planlarımız ön ödemelidir.

Arkadaşınımızı getirsek ücretsiz özel ders veriyor musunuz?

Evet! Hem size hem de tavsiye ettiğiniz herhangi bir aileye bir saatlik ücretsiz ders sunuyoruz. Yönlendirme krediniz, yönlendirme kaydını tamamladıktan sonra geçerli olur. Ayrıca, kendi özel ders paketine kaydolan her kardeşe bir saatlik ücretsiz ders sunuyoruz. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz özel ders!

Bir özel ders oturumunu iptal etmek veya geç kalmak zorunda kalırsam ne olur?

Planlanmış tüm özel ders oturumları için 24 saatlik bir iptal politikası uyguluyoruz. Planlanan saatten 24 saatten daha kısa bir süre önce iptal edilen randevular, gerçekleşmiş gibi faturalandırılacaktır. Planladığınız toplantılara (evde buluşmuyorsanız) zamanında gelmekten siz sorumlusunuz veya öğretmeninizin bekleme süresi ders saatlerinin bir parçası olarak sayılacaktır.

Etkin Defter gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine kvkk metni tıklayarak ulaşabilirsiniz.